Investice
Vše co potřebujete vědět o investování na Fingoodu.

Krása crowdfundingového investování na Fingoodu spočívá v dostupnosti pro každého. Investovat můžete již od 1000 Kč a odměnou jsou Vám pevně stanovené výnosy (u investičních příležitostí s fixní sazbou) 8–12 % p.a. spolu s pestrou nabídkou investičních příležitosti do prověřených společností. 

Jak na první investici?
  1. Po dokončení registrace je prvním krokem k úspěšnému investování nabití Investorské peněženky. Veškeré investice totiž probíhají právě z těchto peněženek. Více o jejich fungování zde. 
  2. Jakmile máte nabitou peněženku, stačí si vybrat z aktuální Nabídky investic projekt, který Vás zaujme svým záměrem, zajištěním, ratingem nebo výnosem. 
  3. Zadejte částku, kterou chcete do vybraného projektu vložit. Investice na Fingoodu začínají od 1000 Kč. Svoji investici potvrdíte tlačítkem Investovat. Investovanou částku můžete kdykoliv navýšit, a to až do okamžiku, ve kterém vyprší doba, na kterou je daná investice zveřejněna. 

Gratulujeme, právě proběhla Vaše první investice na Fingoodu. Investovaná částka se Vám zablokuje v peněžence a uvidíte ji také ve sekci Můj přehled. 

Kolik můžu investovat?
Co se děje po ukončení investiční příležitosti?
Kdy a jak mi dorazí první výnosy z investice?
Kde najdu datum vyplácení výnosů a splacení investic?
Mohu svou investici odvolat?
Můžu předčasně vystoupit ze své investice?
Chybí Vám zde nějaká otázka?
Potřebujete s něčím jiným poradit?
Zavolejte nám
Infolinka (9:00–17:00)