My jsme Fingood

Fingood je klíčový hráč na evropském trhu, který podporuje malé a střední podnikatele a nabízí drobným investorům nadstandardní zhodnocení jejich peněz za přijatelné riziko.

2017

Vznik Fingoodu

2018

Zafinancování prvních 7 projektů v hodnotě 11 mil. Kč

2023

Překročení 1 milardy Kč zafinancovaných projektů

Zisk evropské crowdfundingové licence

2024+

Vstup na evropský trh

Tuzemská crowdfundingová jednička

Fingood
Naše vize

Tvoříme prostředí, kde investice a financování jdou ruku v ruce s bezpečností, transparentností a férovostí. Usilujeme o to, aby každý investor s přesností věděl, co od svých investic očekávat a zároveň poskytujeme podnikatelům flexibilní a dostupné úvěrové řešení pro rozvoj jejich podnikání.

Inovativnost ve vývoji produktu

Jsme průkopníky v našem oboru. Při budování našich služeb klademe důraz na kreativní řešení, která definují nové standardy v oboru.

Transparentnost jako klíčová hodnota

Věříme v sílu otevřené a upřímné komunikace. Ve Fingoodu poskytujeme konstruktivní zpětnou vazbu s cílem pomoci si navzájem růst a zlepšovat naše služby.

Kreativita je naše hnací síla

Kreativita je základním motorem našeho rozvoje, kdy neustále hledáme cesty k vytvoření lepších produktů.

Pravidlo pro inovace 20/80

Každý ve Fingoodu má možnost věnovat 20 % svého pracovního času rozvoji nových nápadů a řešení, které přispějí k dalšímu růstu.

„Naším posláním je suplovat tradiční banky a finanční instituce, nabízet službu která je intuitivní, rychlá a snadno ovladatelná z mobilního zařízení.Naše služba je navržená tak aby byla transparentní a neustále se vyvíjející.“