Zpět na výpis
11 % p.a.
Fix
AAA
36 měsíců
Balonově

Domia Living Hořovice - rekonstrukce bytového domu

#Zajištěno nemovitým majetkem#Středočeský kraj#Nemovitosti
Zainvestováno: 7 407 000 KčCíl: 9 000 000 Kč
Podílí se:731 investorů82 %
Investice začala:12. 3. 2024 v 16:00:00
Investice skončila:3. 4. 2024 v 15:00:00

Cíl projektu

Skupina společností DOMIA připravuje akvizici objektu a následnou kompletní rekonstrukci domu v jádru historického centra Hořovic.


Proč si nenechat ujít tuto investici:

  • zkušený a dlouhodobě působící mikro developer
  • dobrá orientace na trhu nemovitostí
  • 131 nájemních bytových jednotek ve vlastní správě


Nový nájemní bytový dům

Fasádu domu a dispozice navrhuje architektka, která usiluje o to, aby plánovaná rekonstrukce proběhla v režii pohodlného, ale zároveň i cenově dostupného nájemního bydlení.

Objekt bude sloužit jako nájemní bytový dům a díky se své poloze nabídne výbornou dopravní a pěší dostupnost za velmi rozvinutou městskou infrastrukturou (1 min. pěší chůze do Palackého náměstí, 5 min. pěší chůze k oběma hořovickým zámkům, 5 min. pěší chůze k nejbližší základní škole a sportovnímu hřišti, 2 min. jízdy autem do nejbližšího supermarketu a nebo také například 3 min. jízdy autem do vyhledávané hořovické nemocnice).

Nové moderní bydlení

Bytový dům má aktuálně dvě nadzemní podlaží s již dříve realizovanou půdní vestavbou, která se opět v novém záměru využije. Díky rozsáhlé modernizaci objektu vznikne 12 bytových jednotek k dlouhodobému pronájmu o dispozici převážně 2kk. Každá bytová jednotka bude mít sdílené parkovací stání, vlastní úložný prostor (kóje), společný dvůr a moderní vybavení jednotek odpovídající dnešním standardům a nebo také SMART prvky (přes telefon ovládané topení, sledování a měření energií online).

Bonus pro investory

Pro investory, kteří v rámci této tranše investují více než 100 000 Kč, bude umožněno na vyžádání osobní setkání s jednatelem, který rád uspořádá prohlídku domu v jakékoliv fázi její realizace. Pro ostatní investory je možné také uspořádat na vyžádání online meeting, kde může být projekt dodatečně odprezentován a kde dojde k zodpovězení případných dotazů. Cílem investora je maximální transparentnost ve všech krocích realizace veškerých projektů skupiny.


Precizní plánování každého projektu

Tým DOMIA si zakládá na důkladné analýze vhodných lokalit, kde se nacházejí vybrané nemovitosti. Pro ověření síly poptávky po dlouhodobém bydlení, zkoumá vývoj počtu obyvatel, místní občanskou vybavenost, velikost a druh okolních zaměstnavatelů, dojezdovou vzdálenost do urbanizačních center (klíčové urbanizační centrum je v tomto případě Praha), provázanost okolních obcí, spádové oblasti a mnoho dalších statistických ukazatelů a faktických jevů.

V neposlední řadě je podrobně zkoumán územní plán, místní vyhlášky obce a stav technické infrastruktury na hranici pozemku objektu i stav infrastruktury na území obce. Po nalezení vhodné nemovitosti následuje její detailní investiční analýza. Do klíčových bodů takové analýzy společnost primárně řadí:

  • rámcové vymezení záměru (počet jednotek)
  • určení nákladů na rekonstrukci (položkový rozpočet)
  • určení nákladů v provozní fázi (náklady na energie, pojištění, údržbu)
  • určení příjmů nemovitosti (bytové a nebytové jednotky)

Ratingová třída úvěru

AAA
AA
A
B
C
zanedbatelná rizikovost, odpovídající výnosvelmi nízká rizikovost, rozumný výnosrozumná rizikovost, solidní výnosuznatelná míra rizika, nadprůměrný výnosvyšší rizikovost a velmi vysoký výnos

Základní informace

Název společnosti:DOMIA Living HOR6 s.r.o.
Číslo úvěru:24031132
Idenfitikační údaje:21025614
Adresa:Petra Slezáka 518/5 18600 Praha
Minimální výše investice:1 000 Kč
MAČ:9 000 000 Kč
Rizikovost projektu:0 %
LTV:65 %

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele!

Soubory jsou dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Přihlásit se