Zpět na výpis
11 % p.a.
Fix
AA
24 měsíců
Balonově

BENEKOVterm s.r.o. - Financování výroby

#Zajištěno nemovitým majetkem#Moravskoslezský kraj#Ostatní
Zainvestováno: 4 709 000 KčCíl: 10 000 000 Kč
Podílí se:582 investorů47 %
Investice začala:7. 2. 2024 v 16:00:00
Investice skončila:16. 2. 2024 v 16:00:00

Cíl projektu

BENEKOVterm s.r.o. je součástí skupiny 3 firem (dále ještě Benekov ESCO s.r.o. a Benekov E Servis s.r.o.), které spadají pod značku „Benekov“ a nabízejí výrobu a instalaci tepelných zařízení, fotovoltaických elektráren a úsporného osvětlení.


Proč si nenechat ujít tuto investici:

  • ověřený partner Fingoodu se skvělou platební morálkou
  • historie společnosti od roku 1949
  • unikátní technologie bez konkurence na tuzemském trhu
  • kombinace silného zajištění nemovitým a movitým majetkem

S sesterskou společností jste měli možnost se setkat na platformě Fingood již dvakrát, poprvé to bylo v roce 2021. Pod vedením otce a syna Bendů se společnost rychle stala jedním z našich nejspolehlivějších partnerů, který své závazky splňuje bez jediného zaváhání.

Proto je nám potěšením být partnerem pro jejich další financování, tentokrát unikátního hybridního peletového kotle, který má jako jediná na tuzemském trhu.


Hybridní peletové kotle a jejich výhody

Hybridní peletové kotle představují špičkové řešení pro efektivní a ekologické vytápění domácností a komerčních prostor. Tyto kotle kombinují výhody tradičního spalování dřeva s moderní technologií spalování pelet, což umožňuje výrazně snížit emise a zvýšit účinnost vytápění. Díky pokročilé technologii regulace a automatizace dokážou tyto kotle optimalizovat spalovací proces a přizpůsobit se měnícím se podmínkám, což vede k maximální účinnosti a minimální spotřebě paliva.

Kromě vysoké účinnosti a ekologického provozu nabízí hybridní peletové kotle také výjimečný komfort užívání. Zejména snadnou obsluhu, automatické podávání paliva a dlouhé intervaly mezi jednotlivými doplňováními pelet.

Tyto systémy jsou navrženy tak, aby splňovaly i ty nejpřísnější požadavky na ekologické vytápění a zároveň poskytovaly uživatelům teplý a pohodlný domov s minimálním dopadem na životní prostředí. Díky své flexibilitě a adaptabilitě jsou hybridní peletové kotle ideálním řešením pro ty, kdo hledají spojení moderní technologie, efektivity a ekologie.

Hlavní výhody:

Vlastní vývoj

Vlastní hybridní kotle společnost vyvíjela poslední 3 roky ve spolupráci s Energetickým centrem VŠB. V této oblasti jí patří prim a je zatím jedinou firmou v ČR, která takový sortiment nabízí. Ani v Evropě nemá velkou konkurenci, kdy tyto kotle nabízí jen 3.


Zákonná povinnost

Od roku 2031 bude povinností všech dodavatelů kotlů na tuhé paliva kombinovat je s tepelnými čerpadly. U plynových kotlů tato povinnost vznikne už v roce 2029.

Společnost tak svým vývojem předběhla dobu cca o 10 let. Na druhé straně, tím že je na trhu zatím jediná a tento druh sortimentu zatím není obecně známý, tak na společnost má jedinečnou příležitost uvést jako první tento výrobek na trh.


Na co společnost využije získané prostředky

Hlavní podíl ze získané částky společnost použije na nákup zásob. Část prostředků pak vynaloží na proškolení montážních firem.


Ratingová třída úvěru

AAA
AA
A
B
C
zanedbatelná rizikovost, odpovídající výnosvelmi nízká rizikovost, rozumný výnosrozumná rizikovost, solidní výnosuznatelná míra rizika, nadprůměrný výnosvyšší rizikovost a velmi vysoký výnos

Základní informace

Název společnosti:BENEKOVterm s.r.o.
Číslo úvěru:24021100
Idenfitikační údaje:25839811CZ25839811
Adresa:Masarykova 402 79312 Horní Benešov
Minimální výše investice:1 000 Kč
MAČ:10 000 000 Kč
Rizikovost projektu:2 %

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele!

Soubory jsou dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Přihlásit se