Zpět na výpis
7 % p.a.
Fix
12 měsíců
Balonově

SweetHome Boost s.r.o.

Zainvestováno: 15 190 000 KčCíl: 15 000 000 Kč
Podílí se:412 investorů100 %
Investice začala:16. 11. 2021 v 23:59:00
Investice skončila:8. 12. 2021 v 23:59:00

Cíl projektu

Společnost SweetHome Boost s.r.o. vám možná v současné době není povědomá, ale vězte, že v jejím čele nestojí nikdo jiný než pan Bc. David Rybka.
Ano, stejný muž činu, který si získal důvěru stovek investorů platformy finGOOD v rámci veleúspěšných investičních příležitosti do společností Rybka - stavby a služby s.r.o. a hlavně Rybka Building a.s. - naší první Kontinuální investice!

Je pochopitelné, že pan Rybka se svými partnery a spolupracovníky se ve svých projektech soustředí opět na to, čemu rozumí opravdu nejlépe: výstavba a rekonstrukce.
SweetHome Boost je SPV (z angl. “special purpose vehicle”, tedy obdoba dceřiné společnosti), jejímž účelem je vybudování projektu “Rodinné domy - Michálkovice”.
Opět se jedná o Kontinuální investiční příležitost s několika tranšemi a velmi rychlou návratností investovaného kapitálu.
Více o kontinuálních investicích na finGOODu >>

Tentokrát se jedná o výstavbu pasivních moderních rodinných domů, čímž projekt přímo reaguje na nedostatek kvalitního bydlení v této velmi žádané lokalitě.
Společnost již získala stavební povolení a zahájila práce na pozemku. Prozatím vybudovala zpevnění příjezdové komunikace s dešťovou kanalizací, vodovodem a přípojkami elektřiny.
Na pozemku vznikne postupně 8 domů v pasivním standardu, vybavených tepelným čerpadlem s rekuperací a solárním ohřevem vody. A také s možností volby vnitřního uspořádání ze strany potenciálních zájemců.
Doporučujeme prohlédnout přiloženou videovizualizaci >>

O projektu Rodinné domy - Michálkovice
Pozemek o celkové rozloze cca. 9000 m2 leží na okraji Ostrava - Michálkovice a při své orientaci v jižním svahu poskytuje krásný výhled do okolní krajiny. Poklidné bydlení však budoucím obyvatelům poskytne i nedalekou občanskou vybavenost a výbornou dostupnost nedaleké Ostravy, což je jedním z mnoha silných argumentů pro bonitní klientelu v dané oblasti.
Projekt umně kombinuje pocit poklidného života mimo ruch a shon velkoměsta se skvělou dostupností všeho, co k modernímu životu patří.

A potenciální zájemci o domy také vědí, že kromě výše zmíněného dostanou také záruku solidního jednání a kvalitně odvedené práce. Původním záměrem společnosti bylo rozprodat jednotlivé parcely vč. projektů. Avšak díky pověsti a předchozím zrealizovaným projektům Davida Rybky oslovili jeho společnost zájemci o pozemky s žádostí, aby se zhostila i samotné realizace výstavby domů.

Z historie společnosti
Téměř tricetiletou historii rodinného podniku započal pan Norbert Rybka, který se původně zaměřoval na výstavbu inženýrských sítí, avšak postupně začala převládat klasická stavební výroba. Po mnoha úspěšných letech se jeho podnikání v roce 2007 transformovalo do spol. Rybka - stavby a služby s.r.o., kde otěže po svém otci převzal jeho syn David Rybka.
Ten díky zkušenostem nabitým v rodinném podniku společnost dále profesionalizoval a značně rozšířil pole působnosti.
Dnes se jeho společnosti věnují nejen výstavbě a rekonstrukcím, ale i zateplování budov, občanské a průmyslové výstavbě, pokladáce dlažeb či realitním službám. Pro své dílčí projekty zakládá pan Rybka SPV společnosti, jako je tomu i v tomto případě.

Atraktivita projektu
Věříme, že pro naše investory bude důležitou roli hrát atraktivita realizovaných nemovitostí, které zároveň (spolu s pozemkem) poslouží jako plné zajištění úvěru. V krátkém čase díky prostavěnosti dojde k dalšímu zhodnocení zástavy. Výhodou je také solidní marže projektu. Veškeré podrobnosti a čísla naleznete v přiložené analýze a dokumentech (pro přihlášené).

Důležitým aspektem je také velmi rychlá návratnost investice během pouhých 12 měsíců a také nadstandardní zhodnocení 7 % p.a.!

Základní informace

Název společnosti:SweetHome Boost s.r.o.
Číslo úvěru:21111601
Idenfitikační údaje:10708855
Adresa:Zámostní 1155/27 71000 Ostrava
Minimální výše investice:1 000 Kč
MAČ:12 000 000 Kč

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele!

Soubory jsou dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Přihlásit se