Zpět na výpis
6 % p.a.
Fix
36 měsíců
Anuitně

Jarošovský pivovar a.s.

Zainvestováno: 3 105 800 KčCíl: 3 000 000 Kč
Podílí se:178 investorů100 %
Investice začala:24. 10. 2021 v 7:25:00
Investice skončila:26. 10. 2021 v 7:25:00

Cíl projektu

S potěšením představujeme investiční příležitost do legendárního, věhlasného a tradičního Jarošovského pivovaru!
Skalní investoři naší platformy si jistě vzpomenou na první úvěr pro tuto společnost, která svého času patřila k nejrychleji zafinancovaným investičním příležitostem na finGOODu. A my věříme, že ani tentokrát tomu nebude jinak.

Sláva pivovaru byla znovu vzkříšena s první várkou Jarošovského Ležáku 12% v únoru 2017 a od té doby (a pod novým managementem) pivovar vzkvétá a roste.
Vždyť v posledních 3 letech pivovar navýšil 2,5× svůj obrat, a to i díky postupnému rozvoji společnosti a realizovaným investicím.
“Léta tam stál, stojí tam dál...” zpívá se v dnes již zlidovělé písní o Jarošovském pivovaru a řeč čísel to jen potvrzuje.

Strategický rozvoj
Minule jsme mezi řádky avizovali vznikající spolupráci s jedním z velkých obchodních řetězců v ČR, kvůli čemuž Jarošovský pivovar poptával financování pro rozšíření a modernizaci výrobní linky.
Dnes už můžeme otevřeně říci, že se jedná hned o dvě spolupráce s řetězci Albert a Makro, které se ukazují jako velmi přínosné. Management pivovaru strategicky rozhodl distribuovat pivo pouze do poboček těchto řetězců ve větších městech. To se však má velice brzy změnit a jarošovský zlatavý mok by se měl dostat i do ostatních prodejen. Proto se v Jarošově opět rozhodli investovat do zvýšení produkce i skladových zásob.

Češi a pivo
Česko má pověst pivní velmoci, a proto se u nás kolem tohoto zlatavého moku točí i solidní business. Pryč je doba, kdy se zákazník spokojil s nevýraznými pivy z velkopivovarů. Nabídka na dnešním trhu je díky více než 480 minipivovarům velice pestrá a zákazníci tak mohou experimentovat a vybírat si ze široké škály zajímavých, netradičních piv. A právě proto se na trhu daří i Jarošovskému pivovaru, jehož historie sahá až do 17. století.

S příchodem covidových opatření pivovar zřídil výdejní okénko a hlavně vlastní e-shop, který stále nabývá na důležitosti.

Investujte do tradice v moderním hávu
Mrkněte do přiložené podrobné analýzy a řeči čísel pivovaru (pro přihlášené) a nepromeškejte další příležitost investice do úvěru s anuitním splácením na 36 měsíců se zhodnocením solidních 6 % p.a.

Nezpochybnitelně se jedná o investici do pivovaru se silnou, tradiční značkou a výborným produktem, jehož management usilovně pracuje i na zvýšení efektivity a automatizaci. Díky tomu se daří držet náklady na únosné úrovni, a to i v době neustále rostoucích mezd a surovin.

Základní informace

Název společnosti:Jarošovský pivovar a.s.
Číslo úvěru:21102201
Idenfitikační údaje:04500504
Adresa:Pivovarská 303 68601 Uherské Hradiště
Minimální výše investice:1 000 Kč
MAČ:2 000 000 Kč

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele!

Soubory jsou dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Přihlásit se