Zpět na výpis
12,1 % p.a.
Fix
AAA
18 měsíců
Balonově

Vinná alej - Miloslavovo: nákupní fáze V.

#Zajištěno nemovitým majetkem#Prémiová sazba#Nemovitosti
Zainvestováno: 19 958 000 KčCíl: 25 000 000 Kč
Podílí se:1188 investorů79 %
Investice začala:8. 2. 2024 v 16:00:00
Investice skončila:16. 2. 2024 v 16:00:00

Cíl projektu

Nová nákupní tranše investorsky oblíbeného projektu Vinná alej – Miloslavov, která skvělou kombinaci vysokého zhodnocení a skvělého zajištění. Zafixujte si prémiovou sazbu 10 + 2,1 % p.a. na příštích 18 měsíců.

Proč si nenechat ujít tuto investici:

  • prémiová sazba - 12,1 % p.a.
  • vysoké zajištění - 223, 8 mil. Kč
  • rychlý průběh stavby
  • možnost zafixovat si výnosy i na období poklesu úrokový sazeb

Stavba domů probíhá ve velmi svižném tempu. Následující videa od sebe dělí pouhý týden:


Z kupní ceny pozemku v hodnotě 123 mil. Kč bylo zatím načerpáno 74,9 mil. Kč. V dalších tranších společnost načerpá zbývající časti kupní ceny.

Vinná Alej – ideální místo pro bydlení

Slovenský trh s nemovitostmi je i nadále poddimenzovaný a úrokové sazby jsou stále řádově nižší než v České republice. Pokud k těmto výhodám přidáte velmi atraktivní a cenově dostupnou lokalitu pro bydlení v dostupné vzdálenosti od Bratislavy, tak dostanete projekt Vinná Alej.

Díky němu vznikne 48 bytových jednotek v rodinných dvojdomech. Každá část dvojdomu je tvořena 3 bytovými jednotkami o dispozici 2+KK a 4+KK. Vybrané byty mají k dispozici také vlastní zahradu.

Předpokládaná minimální prodejní cena je dle slovenského znalce 12,7 mil. €.

Atraktivní lokalita

Dynamicky se rozvíjející městys Miloslavov se nachází bezprostředně za hranicí Bratislavy. Miloslavov je oblíbený zejména mladými rodinami s dětmi, v obci převládá výstavba menších rodinných domů a dvojdomů za výrazně nižší ceny než byty v Bratislavě. Klidná přírodní lokalita s mnoha jezery a slepými rameny Dunaje v bezprostředním okolí v kombinaci s výrazně nižšími cenami oproti Bratislavě je atraktivní pro rezidenční bydlení.

Díky dokončenému obchvatu D4 to do centra Bratislavy trvá jen 15 minut.


Strategická poloha

Bytové jednotky vzniknou na pozemcích o celkové výměře 12.384 m2, které se nacházejí v nové zástavbě. Ta je strategicky umístěna poblíž nákupního centra a další občanské vybavenosti v klidné části obce.


Časový harmonogram stavby

  • jaro/2024 – výkopové práce, bednění, lití betonových základů a skeletu
  • léto/2024 – okna, dveře, instalace tepelných čerpadel, vzduchotechnika a dokončení hrubých stavebních prací
  • podzim 2024 – dokončení exteriérů, dokončení interiérů a kolaudace stavby

K projektu je vydáno stavební povolení, které umožňuje okamžitě zahájit první etapu výstavby. Pozemek je již kompletně zasíťován a vybaven standardní obecní infrastrukturou (veřejné osvětlení, rozvodní kapličky, chodníky, asfaltová cesta).


Renomovaný tým architektů

Architektonickou přípravu projektu, zajištění stavebně technické dokumentace a následný stavební dozor má pod svou taktovkou renomovaná slovenská architektonická společnost Krajčí & Gaňo.

Ta má za sebou množství architektonických návrhů jak z urbanistického, tak interiérového designu.


Technické zabezpečení stavby

Realizaci stavební části projektu bude zajišťovat investorům Fingoodu dobře známá společnost AAAA Kapitan s.r.o., která se specializuje na developerské projekty u našich sousedů.

Společnost disponuje 60 experty a stavebními dělníky a díky tomu je personálně a odborně perfektně zajištěna pro realizaci celé stavby bez nutnosti subdodávek stavební části projektu.

Skutečnost, že společnost je schopna vlastními silami zajistit významnou část stavebních prací, a to včetně výroby a montáže dveří a oken, je další neodmyslitelnou výhodou tohoto projektu. Díky tomu je schopna dosáhnout mnohem větších finančních úspor v projektu, které se následně odrazí v nižší kupní ceně za doby pro finální kupující.

Subdodávkovat se budou pouze následující části projektu:

  • Montáž tepelných čerpadel a rozvodů vzduchotechniky;
  • Elektroinstalace – revizní zprávy a certifikace.

Prémiová úroková sazba

Vzhledem k silnému zajištění v podobě nemovitostí v hodnotě v hodnotě 9,1 mil. (223,8 mil. Kč) € a AAA ratingu úvěru by úroková sazba odpovídala 10 % p.a. Společnost chce s výstavbou začít v nejkratší možné době, proto jsme se dohodli na prémiových 2,1 % p.a. pro investory Fingoodu.

Celkově tak tato příležitost nabízí exkluzivní zhodnocení 12,1 % p.a.!


Úvěrový rámec a tranše projektu

Na tento projekt byl schválen celkový rámec 250 mil. Kč, který bude čerpán dle potřeb společnosti a prostavěnosti projektu.

Vybráno: 74,9 mil. Kč

Bez ohledu na výši výběru bude tato investiční příležitost realizována.

Ratingová třída úvěru

AAA
AA
A
B
C
zanedbatelná rizikovost, odpovídající výnosvelmi nízká rizikovost, rozumný výnosrozumná rizikovost, solidní výnosuznatelná míra rizika, nadprůměrný výnosvyšší rizikovost a velmi vysoký výnos

Základní informace

Název společnosti:Vinná alej CZ s.r.o.
Číslo úvěru:24011115
Idenfitikační údaje:19871686
Adresa:Rybná 716/24 110 00 Praha 1
Minimální výše investice:1 000 Kč
MAČ:10 000 000 Kč
Rizikovost projektu:0,86 %

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele!

Soubory jsou dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Přihlásit se