Zpět na výpis
7 % p.a.
Fix
36 měsíců
Anuitně

KLM-CZ spol. s r.o.

Zainvestováno: 1 368 000 KčCíl: 5 000 000 Kč
Podílí se:71 investorů27 %
Investice začala:6. 12. 2020 v 11:00:00
Investice skončila:11. 1. 2021 v 15:00:00

Cíl projektu

Solidním a schopným společnostem z oboru stavebnictví se v posledních letech nebývale daří a nic na tom nemění ani současná opatření, se kterými se v různých podobách musí trh vypořádat už více než půl roku. Stavební firmy, které se zaměřují na větší projekty, mají také nespornou výhodu v tom, že tyto zakázky jsou projektovány a plánovány s delším časovým předstihem a o to méně pak jejich realizace podléhá aktuálním náladám na trhu.

Investoři na stabilní společnosti s historií z kategorie “cihly a malta”, tedy ty, které tvoří něco hmotného a hmatatelného, slyší. I proto vám s radostí představujeme KLM-CZ spol. s r.o., která je přesně tímto typem společnosti. Její historie se píše už od roku 2005 a v jejím čele stojí pan Tomáš Blaha jakožto jediný jednatel a společník.

Bez nadsázky lze říci, že stavebnictví a developmentu zasvětil pan Blaha v podstatě celý svůj profesní život a stojí mimo jiné v čele i další stavební společnosti Chýnovská stavební s.r.o., se kterou spol. KLM-CZ již mnoho let velmi úzce spolupracuje. Za pana Blahu hovoří jednoznačně výsledky práce jeho společností, které za sebou mají mnoho úspěšných projektů nejen v České republice, ale i v Německu. Za zmínku určitě stojí spoluúčast na výstavbě kanceláří s podzemními garážemi a 87 bytových jednotek v Mnichově, výstavba bytového domu s podzemními garážemi v Dachau a na kraji Mnichova nebo výstavba 8 bytových domu v Plané nad Lužnicí či výstavba komfortního bydlení pro 36 rodin v Chýnově.

Díky dlouhodobému zaměření na stavby tohoto typu a rozsahu vyrostla společnost KLM-CZ až k obratu 39 mil. Kč v roce 2019 a dokonce přes 55 mil. Kč k září 2020. Úctyhodný výkon, který dokazuje, že společnost nezpomaluje. Sluší se však dodat, že za letošním masivním nárůstem tržeb stojí i fakt, že byly dokončeny a předány hned dva bytové domy a na dalších bytových domech se stále pracuje. To vše s průměrnou solidní provozní ziskovostí okolo 10 %, v letošním roce dokonce téměř 30 %, což vyplývá ze zmíněného nárůstu objemu dokončených staveb.

A co společnost chystá dál? Pokračovat v tom, v čem je společnost silná!

  • Dokončit stavbu posledních 3 (z celkových 8) bytových domů se 111 bytovými jednotkami

  • Zahájit v roce 2021 stavbu Obchodního centra Polná, což bude mít zásadní vliv na kvalitu života rychle rostoucího počtu mladých rodin, které se do nových bytů v Polné stěhují, avšak za nákupy a službami musí stále dojíždět do Jihlavy

  • Pustit se do výstavby 3 bytových domů s 50 byt. jednotkami, 16 soliterních a 28 řadových domků na opačném konci Polné, o čemž je momentálně (a prozatím úspěšně) diskutováno se zástupci obce

Jak vidíte, pan Blaha se budoucnosti rozhodně nebojí a sází na neustálý hlad trhu po dostupném a kvalitním bydlení. Zároveň se jedná o rostoucí společnost s historií, která má výborně nakročeno i do dalších let. Věříme proto, že zaujme mimo jiné i konzervativně uvažující investory, kterým jsou bližší měsíční anuitní splátky. Veškeré detaily a tvrdá data naleznete jako obvykle v podrobné analýze (pro přihlášené), takže se rovnou pojďme podívat na účel požadovaného úvěru, o který společnost přišla požádat investory platformy finGOOD.

Základní informace

Název společnosti:KLM-CZ spol. s r.o.
Číslo úvěru:20120302
Idenfitikační údaje:26084660
Adresa:Slavníkovců 461/ 39155 Chýnov
Minimální výše investice:1 000 Kč
MAČ:5 000 000 Kč

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele!

Soubory jsou dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Přihlásit se