GKR HOLDING a.s.

Výnos
11 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
12 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 6 308 000 Kč / 6 000 000 Kč
Zainvestováno 6 308 000 Kč / 6 000 000 Kč Podílí se 410 investorů

Základní informace

  • Bolzanova 1679/3 11000 Praha

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti GKR HOLDING a.s.

Příběh

Společnost GKR HOLDING a.s. je manažerskou společností zastřešující skupinu firem GKR STAVBY s.r.o., GKR STEEL s.r.o., GKR VRTY s.r.o. a GRK ORYX s.r.o., které podnikají v oborech stavebnictví, strojírenství, speciálního zakládání staveb, zemních prací a nákladní autodopravy, zahraničního obchodu nebo realit a výroby luxusních karavanů. Skupinu vlastní a řídí pan Antonín Kühn.

Společnost byla založena již v roce 1998 a svou činností se specializuje především na analytické práce, správu portfolií a majetku, finanční a mzdové účetnictví, daňové a auditorské služby, obchodní a marketingové poradenství. Své služby poskytuje zákazníkům z privátního i veřejného sektoru.

To, že se jedná o prestižní společnost, dokazují reference z celého světa. Jen namátkou můžeme vyjmenovat stavbu ocelových konstrukcí na letišti Charlese de Gaulla v Paříží, stavbu tenisové haly v Madridu nebo výrobu konstrukcí dopravníků pro automobilku Renault. Těžko se v Evropě hledá země, kde by nebyly výrobky z holdingu GKR. V tuzemsku jsou jejími klienty společnosti jako Skanska, Povodí Vltavy nebo Ministerstvo Dopravy ČR, a to je řeč pouze o společnosti GKR Steel.

GKR Stavby jsou další nedílnou součástí tohoto holdingu a opět se jen těžko hledá, čemu se tato společnost v rámci staveb nevěnuje. Do jejího portfolia patří rekonstrukce památkových budov, výstavby rodinných domů, vodohospodářské stavby, inženýrské sítě, průmyslové projekty a tím výčet jejich činností nekončí. Samozřejmostí je také realitní činnost.

GKR VRTY poskytuje velmi poptávané služby nejen v oblasti speciálního zakládání staveb. I v tomto případě najdeme nejen tuzemské, ale i zahraniční reference.

O širokém záběru tohoto portfolia se nejlépe přesvědčíte přímo na jejich webových stránkách. Více informací o GKR HOLDING >>


Finanční prostředky získané prostřednictvím Fingoodu využije společnost jako provozní úvěr za účelem pohotovostní finanční rezervy pro celou skupinu.

Pro investory je připravena investiční příležitost do stabilního a zavedeného holdingu s vysokým ratingem se skvělým 11% výnosem p.a. a návratností 12 měsíců!