S radostí vám představujeme
RMR TECH s.r.o.

Chcete investovat dlouhodobě,
do prověřeného projektu a minimalizovat riziko?

Nyní můžete!

Přivítejte další kontinuální investiční příležitost, tentokrát do progresivní výrobní a stavební společnosti RMR tech s.r.o.!

Ať už označíte společnost RMR tech s.r.o. jako stavební nebo výrobní společnost, v obou případech nebudete daleko od pravdy.

Již v roce 2013 zakladatelé společnosti spatřili příležitost v trendu recyklace a udržitelnosti. Začali proto stavět rezidenční, rekreační i komerční budovy z vyřazených lodních kontejnerů, kterých je momentálně ve světě přes 17 milionů! Jaký je v tomto oboru potenciál, jak taková výstavba probíha a jak na tom jako investor můžete vydělat? Čtěte dále!

Co všechno lze postavit z kontejnerů?

Téměř vše - lodní kontejner je perfektní vstupní surovinou pro realizace projektů, jako jsou například sociální byty, ubytování pro seniory, startovací bydlení pro mladé páry nebo moderní komerční stavby (kavárny, nájemní apartmány, prodejny...)

Navíc, ve světě je kontejnerů dostatek, lze je snadno přepravovat do výrobní haly společnosti RMR tech, kde se zfinalizují z 70 - 90 % a následně jsou instalovány v cílové destinaci, kde proběhne dokončení.

Prohlédněte si veškere detaily na webu projektu StavimeZKontejneru.cz

Seznamte se se zakladateli!

Stavby lze dokončit ve velmi krátkém čase a za velmi zajímavých finančních podmínek pro investora / zákazníka. Jak se v takovém domě bydlí? Pro koho jsou stavby určené a proč jsou kontejnerové stavby dnes takový hit?

Nejen to se dozvíte v informacemi a zajímavostmi nabitém rozhovoru, ve kterém jsme pro vás vyzpovídali zástupce RMR tech a tvůrce projektu StavimeZKontejneru.cz

Navíc, v domě z kontejnerů bydlí i spolumajitel RMR tech pan Jakub Zaviačič a jak sám říká: "Dokud vám to neprozradím, nepoznáte, že jste v domě sestaveném z kontejnerů!"

Kdo za projektem stojí?

Rostislav Posker
Jakub Zaviačič

Majitel spřízněné společnosti Stav Kont development s.r.o. a původce myšlenky na využití vyřazených lodních kontejnerů pro ekologické a udržitelné stavby.

Jakub dokonce získal cenu Social Impact Award za svuj Inteligentní záchranný modul.

Jakub Zaviačič se plně soustředí na vývoj a vylepšování produktů společnosti a sám se tedy považuje za technického ředitele.

Rostislav Posker
Michal Nebenführ

Majitel společnosti RMR Tech s.r.o., jež se soutředí převážně na byznysovou stránku projektu a dojednává nové projekty.

Je tedy odborníkem na témata, která (i přes velmi ušlechtilé a ekologické cíle společnosti) budou hrát důležitou roli pro investory projektu na platformě Fingood.

Přidaná hodnota projektu

Minidomy a kontejnerové stavby jsou bezesporu dlouhodobým trendem a poskytují vysoký standard seniorům nebo třeba mladým párům jako startovací bydlení. To ale není vše.

Při nedávném ničivém úderu tornáda na Moravě se ukázaly rychle zhotovitelné a snadno přepravitelné stavby z kontejnerů jako perfektní řešení pro lidi, kteří zůstali ze dne na den bez střechy nad hlavou.

Jednání se zasaženými obcemi začaly probíhat bezodkladně a první objednávky jsou již na stole. I výstavba těchto budov bude předmětem dalších tranší této kontinuální investice.

Esa v rukávu společnosti RMR tech s.r.o.

Udržitelnost

Jednoznačný a stále zesilující trend posledních let, na který slyší investoři i zákazníci společnosti.

Ekologie

Projekt dává druhou šanci vyřazeným lodním kontejnerům, které se navíc snadno přepravují na místo instalace / stavby.

8 let na trhu

Společnost začala formovat svou nabídku kontejnerových staveb již v roce 2013.

Všestrannost

Projekt usnadňuje cestu k příjemnému a modernímu bydlení mladým i seniorům, ale také nabízí zajímavou alternativu provozovatelům komerčních provozoven.

Vlastní výroba

Renovace a přestavby vyřazených kontejnerů zvládá spol. RMR tech ve své režii.

Investiční příležitost je již spuštěna!
Buďte mezi prvními, kteří zainvestují!

Přehled tranší

Start tranše Cílová částka Úročení Doba splatnosti 👇
Ikona indikující úspěšnou investicisrpen 2021 10 mil 8.5 % 28 měsíců info
září 2021 10 mil 8.5 % 28 měsíců info
říjen 2021 6 mil 8.5 % 28 měsíců info
7. prosince 2021 6 mil 8.5 % 28 měsíců info